wtorek, 3 listopada 2015

Ilony przepiśnik z laleczką

Jest to moja pierwsza praca na WOŚP w tak zacnym gronie :)  O akcji dowiedziałam się w lipcu lub w sierpniu na jednej z grup facebookowych i od razu się zgłosiłam. Wybrałam do wykonania przepiśnik – czyli notes na przepisy :)
Przepiśnik, który wykonałam ma 4 przekładki (na zupy, dania, desery, przekąski), w sumie ok. 120 kartek w kratkę o gramaturze 80. 

Zmieniłam też sprężynę na dużą i zrobiłam jeszcze dodatkowo 4 dziurki. Z zewnątrz ozdobiłam go dużym sercem z napisem „Gotuję z sercem” i dwoma serduszkami, które pokolorowałam Promarkerami Letraset i powlekłam przezroczystym preparatem Glossy accents. Po lewej stronie dodałam stempel lalki pokolorowany Promarkerami, a spódnicę, bluzkę i opaskę odbiłam na papierze do scrapbookingu i przykleiłam na gotowy już stempel. Na dole przykleiłam kompozycje kwiatową wykonaną z gotowych kwiatów i malutkich kuleczek w kolorze białym i czerwonym,
wokół poprzyklejałam zielone liście wycięte wykrojnikiem w specjalnej maszynce. Na koniec ozdobiłam perełkami w płynie w kolorze brązowym. Na sprężynę podoczepiałam wstążki, koronki i gazę. W środku jest miejsce na wpisanie do kogo należy przepiśnik, poprzyklejałam również serduszka czerwone w środku, a na końcu jest kieszonka na przepisy napisane np. na kartce."

 pozdrawiam, serdecznie Ilona

1 komentarz:

Weryfikacja obrazkowa pozwoli nam się upewnić, że jesteś żywym człowiekiem, a nie maszynką :) prosimy nie denerwuj się.
SCRAPU-SCRAP DLA WOŚP