poniedziałek, 7 grudnia 2015

Niesamowita Bożenka prezentuje terminarz...

Witam,nazywam się Bożena Myrcik. Dla Wielkiej Orkiestry mam przyjemność przygrywać pierwszy raz. W ciągu tego roku i końca 2014, miałam okazję poznać grono fantastycznych scraperek, które namówiły mnie, a ja z przyjemnością postanowiłam dołączyć się do tego szlachetnego przedsięwzięcia jakim jest Scrapowanie dla WOŚP. 
Srapowaniem nie zajmuję się zbyt długo, bo zaledwie  dwa lata. A zaczęło się od spotkania w szkole życia, do której chodzi moja niepełnosprawna córka. Rada rodziców postanowiła wesprzeć szkolny świąteczny kiermasz i  jedna z mam pokazała nam, czym jest scrapbooking. 
Mam nadzieję, że spodoba się państwu moja praca i zechcecie zakupić ten terminarz dla siebie, bądź dla kogoś bliskiego, a przy okazji wesprzeć tą cudowną akcję jaką jest WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. 

W moim terminarzu główną rolę gra oczywiście firmowa tekturka akcji, pospołu z elementami metalowymi, takimi, jak zawieszka-klatka, oraz filigrany... oprócz tego użyłam własnoręcznie wykonanych kwiatów (niektóre z warsztatów prowadzonych przez Ewę, inne złożone na ćwieki. Całości dopełniają jedwabne wstążki i magnetyczne zamknięcie z uchwytem.
2 komentarze:

Weryfikacja obrazkowa pozwoli nam się upewnić, że jesteś żywym człowiekiem, a nie maszynką :) prosimy nie denerwuj się.
SCRAPU-SCRAP DLA WOŚP