środa, 20 grudnia 2017

Szaleństw Panny Agi ciąg dalszy...

Kochani nasi czytelnicy...Agnieszkę pewnie doskonale pamiętacie... w tym roku pokazała już komplet kartek w pudełku i karteczki w pudełkach... ale to nie wszystko... dziś czas na kolejny super-zestaw od Agnieszki, zresztą - zobaczcie sami:


W akcji skraperek -  "Skrapujemy z sercem dla WOŚP" biorę udział od kilku lat. Każdego roku powstają rzeczy specjalnie na licytacje na rzecz WOŚP. W tym roku wykonałam pięć kartek wraz z pasującymi do nich pudełkami, dwa komplety kartek po 12 szt oraz dwa notesy.

Pokażę Wam drugi z moich dwóch kompletów kartek. Zestaw ten, tak jak i poprzedni, zawiera 12 kartek - jedną kartkę na Ślub, dwie kartki na Święta Bożego Narodzenia, jedną kartkę na Wielkanoc, jedną typowo męską i siedem kartek na różne okazje - imieniny, urodziny, itp.
Zestaw posiada pudełko, które chroni kartki. Po wykorzystaniu kartek, można użyć pudełka do przechowywania różnych drobiazgów. Komplet jest różnorodny, wielobarwny, są tu kartki z kwiatkami i bez kwiatków. Zarówno kartki, jak i pudełko posiadają jeden wspólny element - serce, symbol naszej akcji.

 
 


Mam nadzieję, że ten komplet kartek spodoba się Wam na tyle, że będzie go licytować, a kwota jaką wylicytujecie zasili konto WOŚP.
Agnieszko - my również mamy nadzieję, że ten zestaw przyniesie akcji sporo $$$ :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Weryfikacja obrazkowa pozwoli nam się upewnić, że jesteś żywym człowiekiem, a nie maszynką :) prosimy nie denerwuj się.
SCRAPU-SCRAP DLA WOŚP