środa, 22 listopada 2017

Szaleństwa Panny Agi...


Tyle, że Agnieszka nie jest Panną ;) hihihi ale ta szalona dziewczyna zawsze wykonuje mnóstwo pięknych prac, które można na naszych aukcjach zdobyć wpierając równocześnie szczytny cel :)
Dziś post poniekąd hurtowy... bo z jednego posta weźmie swój początek aż 5 aukcji...
Teraz czas na Agę:


Dziś przedstawię 5 kartek wraz z pasującymi do nich pudełkami, Kartki powstały specjalnie na akcję "Skrapujemy z sercem dla WOŚP". Każda jest inna, a łączy je serce, symbol naszej akcji.

Kartka z białymi kwiatkami - to prosta kartka składak, w stonowanych kolorach błękitu, szarości i ecru. Powstała z papierów z różnych kolekcji, różnych producentów. W centralnej części znalazła się tekturkowa serwetka i nasze serce.
Kawa - kartka specjalnie dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez porannej kawy. Do podarowania na konkretną okazję lub bez niej. W końcu życie zaczyna się po kawie, czyż nie?Motylek - kartka składak w kolorach: beż, niebieski, żółty i zieleń. Baza oklejona została najpierw niebieskim, a potem beżowym papierem. W centralnym miejscu umieściłam turkusowe serce. Następnie kartkę ozdobiłam żółtymi kwiatami, dodałam napis i małego motylka.
Różowe kwiatki - kartka na imieniny lub urodziny, utrzymana w stonowanych beżach i brązach z domieszką fioletu i różu. Dodatkowo ozdobiona ręcznie robionymi różowymi, papierowymi kwiatami.Szaro-żółta - prosta kartka składak na urodziny, imieniny, dla przyjaciela czy na każdą inną okazję, która przyjdzie Wam do głowy, przecież dziś jest dobry dzień. Żółte i turkusowe kwiaty, każdemu dodadzą energii i wywołają uśmiech na twarzy.
Zapraszam do licytowania skrapowych różności, każdy grosz dla WOŚP się liczy :)

Na takie zaproszenie nie wypada nie odpowiedzieć, zatem liczymy, że wspólnie będziemy mogli się pochwalić dużą $$$, jaka wpłynie na konto Orkiestry, na cel 26 finału: wyrównanie szans w leczeniu noworodków. 
Aby nowoczesny sprzęt (m.in. np. inkubatory) trafił do szpitali tzw. pierwszego stopnia, czyli tych podstawowych.
Siema i dołączcie do naszego wspólnego WOŚP'owego grania dla dzieci.  
SIE-MA!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Weryfikacja obrazkowa pozwoli nam się upewnić, że jesteś żywym człowiekiem, a nie maszynką :) prosimy nie denerwuj się.
SCRAPU-SCRAP DLA WOŚP