piątek, 10 listopada 2017

Dziś pokażemy Wam pierwszą - cudną partię od Agnieszki.
Agnieszka jest jedną z naszych weteranek i zawsze przygotuje coś prześlicznego, co możecie zdobyć w licytacjach na rzecz kolejnych finałów WOŚP, tak samo jest i tym razem. Ale nie będę Was zanudzać - sami zobaczcie:


Od kilku lat biorę udział w akcji  "Skrapujemy z sercem dla WOŚP". W tym roku przygotowałam dwa komplety kartek na różne okazje, dwa notesy oraz pięć kartek w pudełkach.

Dziś przedstawię Wam pierwszy komplet kartek. Zestaw zawiera 12 kartek - dwie kartki na Święta Bożego Narodzenia, jedną kartkę na Wielkanoc, jedną kartkę na Ślub, jedną typowo męską oraz siedem kartek na różne okazje - imieniny, urodziny, itp.
Komplet jest różnorodny, wielokolorowy, kartki z kwiatkami i bez. Zestaw został zapakowany w pudełko, które można wykorzystać do przechowywania drobiazgów. Wszystkie kartki oraz pudełko posiadają jeden wspólny element - serce, symbol naszej akcji.


Mam nadzieję, że ten komplet kartek przypadnie Wam do gustu, a kwota jaką wylicytujecie zasili konto WOŚP.

Dzięki Agnieszko - wiemy, będą dalsze posty z Twoimi pracami, i tak jak Ty mamy nadzieję, że Twoje prace zbiorą zacną $$$ na rzecz celu 265 finału, czyli na Wyrównanie szans w leczeniu noworodków. 
Aby nowoczesny sprzęt (m.in. np. inkubatory) trafił do szpitali tzw. pierwszego stopnia, czyli tych podstawowych.
Siema i dołączcie do naszego wspólnego WOŚP'owego grania dla dzieci.  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Weryfikacja obrazkowa pozwoli nam się upewnić, że jesteś żywym człowiekiem, a nie maszynką :) prosimy nie denerwuj się.
SCRAPU-SCRAP DLA WOŚP