niedziela, 29 marca 2015

Info od ...

Nie zgadniecie... dostaliśmy maila od Jurka Owsiaka ;) - no może nie od niego osobiście, ale jednak...

Sami zobaczcie... fragmenty:Witajcie!

W imieniu całej naszej Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z całego serca dziękuję, za udział w naszych finałowych aukcjach WOŚP. Przyniosły one niewiarygodne efekty, czyli konkretne pieniądze, za które będziemy kupowali sprzęt medyczny i prowadzili nasze ogólnopolskie programy medyczne.

W niedzielę (8 marca) w Ornecie rozliczyliśmy cały 23. Finał WOŚP. Było nam niezwykle miło i radośnie na sercu, że dzięki zebranym funduszom będziemy mogli po raz kolejny zrealizować wszystkie nasze orkiestrowe zamierzenia. Planów mamy bardzo, bardzo dużo i dotyczą one zarówno dzieci, jak i ludzi w podeszłym wieku.

Mam nadzieję, że dochodzą do Was wiadomości o naszych codziennych działaniach. To właśnie na wiosnę każdego roku do szpitali w całej Polsce przyjeżdża sprzęt, kupiony dzięki naszemu graniu w poprzednim Finale. Nie ma dnia abyśmy nie otrzymali wiadomości z Polski z lokalnych mediów, że sprzęt wysokiej jakości właśnie zaczyna pracować. Wszystko co robimy jest dobrze zaplanowane a potem realizowane. Jesteśmy także bardzo aktywni kiedy niezwykłe zdarzenia każą podjąć natychmiastowe decyzje o ekstra zakupach bardzo specjalistycznego sprzętu medycznego.

Wszystko to możemy robić dzięki temu, że mamy tak wielu przyjaciół nie tyko w Polsce ale i na całym świecie, którzy wspierają nasze działania!
Dziękuję i mówię do zobaczenia!


nie jest to pełna treść maila, ale ta, która dotyczy 23 finału.
Jestem z Nas wszystkich dumna!
A grać będziemy bankowo w 24 finale !

1 komentarz:

Weryfikacja obrazkowa pozwoli nam się upewnić, że jesteś żywym człowiekiem, a nie maszynką :) prosimy nie denerwuj się.
SCRAPU-SCRAP DLA WOŚP